Colourlock GLD Solvent ND 1000ml
Močan specialni čistilec na osnovi topil, namenjen odstranjevanju trdovratnih madežev in razbarvanj na usnju, ki jih običajna čistila ne morejo odstraniti. Idealen je za profesionalno uporabo pri obnovi usnja. Vsebina: 1000ml
Izvirna cena je bila: 39,98 €.33,98 €Trenutna cena je: 33,98 €.
Cena 30 dni pred znižanjem: 33,98 €.
- Opis
Opis
Profesionalni čistilec z raztapljajočim učinkom, zasnovan za odstranjevanje globoko vgrajenih madežev in razbarvanj na gladkem usnju ter umetnem usnju. Posebej učinkovit je pri madežih, ki nastanejo zaradi prenosa barve iz oblačil (jeans, pasovi, torbe) ali drugih pigmentov, ki prodrejo v površino materiala.
Njegova posebna formula delno raztaplja zgornji sloj barve, s čimer omogoča odstranitev tudi najtrdovratnejših madežev, kjer običajni čistilci odpovejo. Zaradi tega je izdelek idealen za profesionalne detailerje, tapetnike in vse, ki želijo doseči vrhunske rezultate pri obnovi usnja.
Pri uporabi je potrebna previdnost, saj lahko odstrani tudi del barvnega sloja – zato se pogosto uporablja kot del postopka obnove (čiščenje → obnova barve → zaščita).
Po čiščenju je priporočljivo usnje ponovno obarvati ali zaščititi (npr. z zaščitnim premazom), da se prepreči nadaljnje razbarvanje in obraba površine.
Ključne prednosti
-
Odstranjuje trdovratne madeže in razbarvanja
-
Deluje tam, kjer klasični čistilci odpovejo
-
Primeren za pravo in umetno usnje
-
Idealen za profesionalno obnovo usnja
-
Omogoča pripravo površine za ponovno barvanje
POVEZANI PRODUKTI
Colourlock Degreaser 250ml
Cena 30 dni pred znižanjem: 15,29 €.
Colourlock Leather Colour Black 1000ml
Cena 30 dni pred znižanjem: 40,93 €.
Colourlock Leather Steering Wheel Kit Black (stari design)
Cena 30 dni pred znižanjem: 42,26 €.
Colourlock Leder Fresh Tönung Black 1000ml
Cena 30 dni pred znižanjem: 52,72 €.
Colourlock Top Coat Mat 1000ml
Cena 30 dni pred znižanjem: 33,55 €.


