TENZI Glass 5000ml

profesionalni koncentrat za čiščenje stekel, ogledal, žarometov in drugih gladkih površin. Učinkovito odstranjuje umazanijo, ne pušča lis ali sledi ter zagotavlja kristalno čisto površino z odličnim sijajem. Primeren je za redno in temeljito čiščenje. Vsebina: 5000ml

Šifra: S01/005 Kategorije: , ,

29,68 

Opis

Visoko učinkovit koncentriran čistilni pripravek za čiščenje steklenih in drugih gladkih površin. Razvit je za profesionalno in vsakodnevno uporabo pri čiščenju avtomobilskih stekel, ogledal, žarometov, izložb, oken ter drugih steklenih in glaziranih površin.

Njegova napredna formula hitro odstranjuje cestno umazanijo, prah, maščobo, prstne odtise in druge nečistoče ter pri tem ne pušča prog, madežev ali meglenega videza. Očiščene površine ostanejo popolnoma transparentne, izdelek pa pomaga upočasniti ponovno nabiranje umazanije.

Primeren je za uporabo v avtomobilski dejavnosti, profesionalnem čiščenju objektov ter za domačo uporabo. Zaradi koncentrirane sestave omogoča ekonomično porabo in pripravo delovne raztopine glede na potrebe čiščenja.

Prednosti izdelka:

  • Koncentrat za profesionalno čiščenje stekel.
  • Ne pušča prog, lis ali sledi.
  • Zagotavlja kristalno čist in sijoč videz.
  • Primeren za stekla, ogledala, žaromete in druge gladke površine.
  • Učinkovit pri rednem in intenzivnem čiščenju.
  • Pomaga zmanjšati ponovno oprijemanje umazanije.

Področja uporabe:

  • avtomobilska stekla,
  • ogledala,
  • žarometi,
  • okna in okenski okvirji,
  • izložbe,
  • druge steklene in glazirane površine.

Priporočeno redčenje:
100–150 ml izdelka na 10 litrov vode. Za najboljši rezultat je priporočljiva uporaba demineralizirane vode.

NEVARNO

Vnetljivo
Varnostni napotkiPOZOR: Vnetljiva tekočina in hlapi. Hraniti ločeno od vročine, vročih površin, isker, odprtega ognja in drugih virov vžiga. Kajenje prepovedano. Sestavine v skladu z Uredbo (ES) št. 648/2004 o detergentih parfumi. UFI: K4C8-F0YR-100X-657U

POVEZANI PRODUKTI