Product was successfully added to your shopping cart.

Zaposleni

Vodstvo

Marjan Juhart

Direktor
tel: +386 41 643 277
marjan.juhart@juvi.si

Primož Juhart

Prokurist
tel: +386 31 309 874
primoz.juhart@juvi.si

Avtokozmetika / Avtomehanika

Bojan Vidovič

Koroška, Savinjska, Šaleška
tel: +386 31 335 956
bojan.vidovic@juvi.si

Matej Bazjako

Goriška, Notranjska, Primorska
tel: +386 40 866 841
matej.bazjako@juvi.si

Zoran Lončar

Osrednjeslovenska, Zasavska
tel: +386 51 616 649
zoran.loncar@juvi.si

Branko Pančur

Podravska, Pomurska, Spodnjepodravska
tel: +386 30 645 250
branko.pancur@juvi.si

Miha Rejc

Gorenjska, Osrednjeslovenska
tel: +386 30 645 251
miha.rejc@juvi.si

Gašper Kramar

Dolenjska, Posavska
tel: +386 40 822 030
gasper.kramar@juvi.si

Priprava vozil / Kleparija / Ličarija

Miha Burja

tel: +386 51 631 494
miha.burja@juvi.si

Gastro / Osebna higiena

Denis Sušnik

Gorenjska, Osrednjeslovenska
tel: +386 31 398 172
denis.susnik@juvi.si

Boris Podgoršek

Dolenjska, Posavska
tel: +386 31 628 300
boris.podgorsek@juvi.si

Industrija / Maloprodaja

Vinko Juhart

Industrija, maloprodaja
tel: +386 41 686 443
vinko.juhart@juvi.si

Skladišče / Logistika / Svetovanje

Grega Šme

Vodja skladišča
tel: +386 40 273 650
grega.sme@juvi.si

Nejc Jenko

Logistika
tel: +386 51 411 115
nejc.jenko@juvi.si

Helena Fajfar

Svetovalec za kemikalije
tel: +386 40 235 423
helena.fajfar@juvi.si